Kurumsal

Özel Halkalı Kent Hastanesi olarak “Sağlıklı Yaşam” vazgeçilmez bir insan hakkı ve “Sağlık” hiç şüphesiz ki, insan yaşamının en değerli varlığı olduğu bilincindeyiz. Sağlığı korumak, sağlık hizmeti vermek sorumluluk ister, özveri ister. Çünkü söz konusu olan yaşamdır. Ve yaşamın en sağlıklı koşullarda devamının sağlanmasıdır.

Biz bu sorumluluk bilinciyle en modern tıbbi teknoloji ile kaliteli ve üstün nitelikli hizmeti bir ekip çalışması bütünlüğünde sunmayı hedefledik.

Uzman kadromuz, deneyimli hemşirelerimiz, özel eğitilmiş teknik ve yardımcı personelimizin tümünü en son tıbbi teknoloji eşliğinde bir araya getirdik. 1998 yılından bu yana 46 yatak kapasitemiz, Yenidoğan ve erişkin yoğun bakım ünitemiz ile mükemmel sağlık hizmeti sunma gayretindeyiz.

Her yıl yaptığımız teknoloji yatırımlarıyla hizmet alanını genişleten hastanemiz yeni çift slice tomografi, mammografi, panaromik röntgen, kemik dansitometresi, efor, eko, holter cihazları ve 4 boyutlu ultrason cihazları eşliğinde sizlere, en mükemmeli vermek adına, sağlık alanındaki hizmetlerimize devam ediyoruz.En doğruya, en güzele ulaşmak çaba ister, sabır ister özveri ister.

Kurulduğumuzdan bu yana geçen zamanda biz hastalarımız için bu çabayı vermeyi ilke edindik.

İnsana ve onun yaşamına duyduğumuz saygı ile yaşam kalitelerini tehtit eden en küçük sağlık sorunlarında da tüm kadromuzla yardıma hazırız.
Hastanemiz